Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 2.0
LeonRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0