Series
Ratings
38
To My HarryRated ★ 1.0
High CookieRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0