Titles you rated
Black KnightRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Only the Dead See The End of WarRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
City of EmberRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0