Series
Ratings
89
Happy ValleyRated ★ 4.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 1.5
TaskRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 4.5
Top Boy: Summerhouse Season 2Rated ★ 3.0
Top Boy: Summerhouse Season 1Rated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Dear ChildRated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 3.5
ReservatetRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 2.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
The Brothers SunRated ★ 3.5