Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0