Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0