Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 1.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0