Series
Ratings
77
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 2.5
Risqué Business: TaiwanRated ★ 2.5
Risqué Business: JapanRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- Inganui JogeonRated ★ 3.5
Hot Girls Wanted: Turned OnRated ★ 2.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0