Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.0
Mulholland DriveRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0