Movies
Ratings
885
TangledRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
My Life as a ZucchiniRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5