Movies
Ratings
51
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0