Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0