Movies
Ratings
938
The Santa ClauseRated ★ 2.5
Rio 2Rated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Big WeddingRated ★ 2.0
My SonRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0