Movies
Ratings
275
Ten SkiesRated ★ 3.5
13 LakesRated ★ 4.0
AlphavilleRated ★ 1.5
The Travelling PlayersRated ★ 3.0
ClimaxRated ★ 1.0
From What Is BeforeRated ★ 5.0
Stray DogsRated ★ 3.5
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
L'AtalanteRated ★ 1.0
Mister LonelyRated ★ 1.0
PiRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 1.5
A Short Film About KillingRated ★ 3.5
No Home MovieRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 2.0
Time BeingRated ★ 4.0
Light Years ExpandingRated ★ 4.5
Moon's PoolRated ★ 4.0- SchmeerguntzRated ★ 4.0