Movies
Ratings
226
DunkirkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5