Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0