Movies
Ratings
190
The Truman ShowRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0- karmaRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 2.0- To My StarRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 0.5
Just Friends?Rated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 2.5
Green NightRated ★ 1.5
MaggieRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0