Titles you rated
FacesRated ★ 4.0
Wild at HeartRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
ContemptRated ★ 3.0
The Marriage of Maria BraunRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
HardcoreRated ★ 3.5
O.J.: Made in AmericaRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The ConversationRated ★ 4.5
ZRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0