Movies
Ratings
350
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Pianist's ChoiceRated ★ 3.0- Stay AliveRated ★ 3.0
The Marching BandRated ★ 3.5
Chainsaws Were SingingRated ★ 2.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
22 JulyRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
- VirusRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0