Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 0.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 2.5