Movies
Ratings
825
Little ForestRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5