Titles you rated
CallRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
GravityRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 0.5
The MistRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5