Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Run-OffRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0