Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
My Best SummerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 0.5- HeroRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0