Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0