Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5