Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0