Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0