Movies
Ratings
84
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5