Movies
Ratings
166
CarolRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 2.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0