Series
Ratings
21
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0