Titles you rated
Queen of VillainsRated ★ 4.5- My Undead Yokai GirlfriendRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 3.5
Super Band Season 2Rated ★ 3.0
Super BandRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5