Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0