Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
Sad MovieRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0