Movies
Ratings
1130
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 1.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 0.5
The CoreRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5