Titles you rated
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0