Movies
Ratings
221
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Love & MercyRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.0
American FactoryRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5