Movies
Ratings
316
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WONDERSRated ★ 4.5
Honokaa BoyRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.5