Titles you rated
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Tell Me What You SawRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5