Titles you rated
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0