Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.5
VitusRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Family in the BubbleRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 3.0