Movies
Ratings
57
BirthRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Bullet BalletRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
EORated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The RiverRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 4.0
Wayne's WorldRated ★ 2.5
The Earrings of Madame de...Rated ★ 3.5
F for FakeRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5