Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
More Than FriendsRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
Touch Your HeartRated ★ 2.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.0- Kirarin RevolutionRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5