Movies
Ratings
141
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0