Titles you rated
Love ScoutRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 4.5