Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5