Series
Ratings
25
SignalRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0