Movies
Ratings
247
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 2.5