Series
Ratings
94
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5