Series
Ratings
18
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5